hooaeg 2016/2017 mis, kus, millal

ehk uuest tunniplaanist ja muutustest saalikorralduses 


Mis seal salata, paus ON olnud pikk. Nii kirjutamisest kui ka tihedast tööelust. Aeg on aga nii kaugele tiksunud, et soojad suvetuuled muutuvad aina jahedamaks, rohelised murulapid kattuvad lehtedega ning kes nautinud ilmatuma pikka, mõnusat puhkust peab pisarais tagasi betoontornide vahele ronima. Ei saa eitada, suhteliselt masendust tekitav asjade käik aga igal ebameeldivusel peaks ju ometigi (?) olema ka meeldivus takus, ja nii saangi minna kohe-kohe suure hurraaga kuulutada uue hooaja avatuks, ning sel aastal kohe on, millest lähemalt kirjutada!muutused saalikorralduses


Kes veel tunniplaaniga pole jõudnud lähemalt tutvust teha, sellel on veel üsna suur üllatus ees. Nimelt on mitmed tunnid nii oma toimumiskohta kui ka kellaaega muutnud. Ära on vahetatud Body&Mind ning Väikse Saali tunniplaanid. Seda siis suures plaanis - osad tunnid toimuvad endiselt samas saalis edasi, kus varem. 

Usun, et Te olete ära teeninud ka väikese põhjenduse, sest säärast suurt muutust ei tehtud kindlasti üle jala. Oled kindlasti keha ja meele tundi nautides tabanud ennast kulmu kortsutamas, sest kuidagi liialt mürane tundub see atmosfäär. Kuna Body&Mind saali ümber asuvad nii Suur Saal kui ka Spinningu saal ja kuna seinad on õhukesed, kostub läbi ka müra, mis (ma usun, et kõik noogutavad!) ei toeta keha ja meele ühendumist rahus ja vaikuses. Kuna Väike Saal asub üksinda, eraklikuna maja esimeses otsas, siis võetigi nõuks teha vahetus. 

Seega hakkavad toimuma paljud senised Väikese Saali tunnid nüüd maja teises otsas. Täpsemalt oma lemmiktundide kohta saad uurida tunniplaanist, kuid minu tundidest vahetavad oma asukohta järgmised treeningud:

Keha Trimmi ja bodyART (endised PowerBody tunnid esmaspäeval ja kolmapäeval)

SelgKõhtTuhar45'
RevalJump 
Bosu

Niimoodi laest oskan veel öelda, et kindlasti vahetavad asukohta ka BodyAttack'i esmaspäevased ja kolmapäevased tunnid ning kindlasti ka osad BodyBalance'i tunnid, mis seni on toimunud just Body&Mind saalis.

muutused kellaaegades


Mis aga ilmselt veel olulisem ja mida KINDLASTI!!! üle vaadata on just kellaajad. Saalide vahetusega koos on muutunud ka paljude tundide algusajad, seega ka lõpuajad. On tunde, mis hakkavad varem ning on tunde, mis algavad ka tunduvalt hiljem. 


Paljud Väikese ja Body&Mind saali tunnid on pandud algama täpselt kell --:15. See tähendab, et näiteks varem poole viiest alanud tund algab nüüd veerand viis. Toon välja jällegi suuremad muutused enda tunniplaanis:


Esmaspäevane ja kolmapäevane tund algusega 16.30 algab nüüd 16.15 ja 19.30 SKT45' algab nüüd 19.15
Teisipäevane hommikune 11.30 tund algab 11.00 ning õhtused tunnid lükkuvad edasi, vastavalt siis 18.15 ja 19.15 algusajale
Neljapäevane bodyARTStretchi tund algab aga (minu suureks rõõmuks, jee!) nüüd hoopis 19.15, nii et ei peagi enam poole ööni ootama (loe: 20.15) 

Seega vaadake kindlasti järgi, et ei juhtuks seda, et satud täitsa valesse kohta täitsa valel ajal. Nagu kõik asjad siin laias ilmas, vajab ka see uus tunniplaan harjumist aga ise olen küll väga positiivselt häälestatud (parem oleks, et kõik sujuks!). 
Võib-olla õnnestub Sul just nüüd hakata käima tunnis, mille aeg enne üldse ei sobinud. Ma väga tahan aga loota, et kõigil on endiselt võimalus külastada ka just oma meelistunde nii, et veelkord - enne kui oma vasikarõõmuga uut hooaega tähistama kepsled:

UUS TUNNIPLAAN ja UUED KELLAAJAD!

Näeme Revalis!
Küsimuste korral ikka joonistame ja kirjutame ja küsime ja uurime, eksju!

Lisa kommentaar

Email again: