Kevad, kas sina?

Andes laupäeval keskpäevast bodyART'i tundi oma mõnusas Reval-Spordi väikses saalis (oma omas just selles mõttes, et veedan enamiku oma Reval-Spordi ajast just seal!) tabas meid täielik päikeserünnak ja me lasime sellel juhtuda!

Siis tuli esimest korda sel aastal ka see mõnus ootusärev tunne nende kevadiste (ja ka suviste) tundide järele, kui katuseakendest paistab päike ja tundi saab teha loodusliku valgusega. Lisaks tekitab päike ruumi ka kõvasti rohkem sooja, mispärast saab keha heaks trenniks jube kiiresti soojaks!

Teine kevadekuulutaja torkas silma eile, mil vahetasin kalendris kuu lehti ja sain nägemuse, et hooaega ongi vaid kaks ja pool kuud jäänud ja siis oleme otsaga juba suvekuudes!

Uuh, aeg läheb ikka kiirelt. Eriti sel hooajal, millega olen senistest ka kõige rohkem rahul, kuigi märts on olnud kehale üpriski kurnav, sest tunnen palju füüsilist masendust (see on midagi sellist, et keha valutab ja on väsinud samas kui meel on erk ja valmis). Loodan, et see läheb mööda, mida rohkem seda kevadet ümberringi tuleb! 

Suurim rahulolu tulenebki ilmselt sellest, et olen sel hooajal saanud tegeleda ainult trennidega ja õpetamisega, see ongi minu töö. Ja seda on ikka täiega äge välja öelda, sest peas tundub see ikkagi kuidagi uskumatuna veel! See tähendab seda, et olen saanud veeta enamus oma ajast spordiklubis ja keskenduda ainult oma treeneritööle.

Eriti on see mulle andnud võimalusi oma klientidele rohkem ennast ja enda aega pühendada. Minu suhtumine on tohutult muutunud, suhtlustasandil olen teinud suure hüppe edasi ja üle-üldse tunnen end kuidagi rohkem täisväärtuslikuma treenerina. Olen lasknud lahti osadest asjadest (on veel, millega tegeleda!), millest kramplikult kinni hoidsin ja seeläbi jõudnud suurema vabaduseni, tänu millele olen vähemalt enda arvates loonud oma tundidesse ka rohkem kvaliteeti.

Kindlasti on veel palju teha ja edasi liikuda aga olen sel aastal tundnud kuhjaga motivatsiooni, mis on minu jaoks praegu kõige olulisem!

Mõned kuud tõsist andmist on veel ja siis juba suvehooajale!

Kui Sa pole veel trenni jõudnud, siis nüüd on küll aeg! 

Kats & kevamottEelmine
Tantsuinfo kuukiri. 3 küsimust tantsuõpetajale. juuni 2015
Järgmine
ajakiri mari, aprill 2016 - Jooga saunas on teemas

Lisa kommentaar

Email again: