makaroniroog tervislikult? minu meelest küll!

luba endale üks ülimaitsev makaroniroog imemaitsva kastmega - koored ja juustud jäta poeriiulitele


Nii. Hakkan kohe tõestama, et nendest neetud makaronidest saab ka ühe päris hea roa kokku valmistada, kus tõesti üllataval kombel, puudub nii juust kui koor. It really is possible!

First things first, nagu ikka:

*450 grammi kana/broilerihakkliha, delikatess on see kõige parem valik
*Poolteist suuremat tšillikauna
*Üks sibul
*3 suuremat küüslaugu küünt
*Purk punaseid ubasid (minul olid nad lausa tšillikastmes aga seda tšillit ma seal nüüd väga ei tundnud, kallasin selle heaga minema)
*Roosa sool
*Pool pakki tartajahu/täistreanisujahu makarone (jah, need on ennekõike tatrajahust 50%, tundub pealevaadates nagu üks paljulubav papinärimine, aga need on uskumatult head!) Maksavad küll omajagu rohkem kui classic nisumakaronid.

Kastmeks:

*Poolteist avokaadot
*Kaks ploomtomatit
*Pool punast sibulat
*Üks suur tšillikaun
*Värske basiilik või basiilikupesto
*Roosa sool.

See jutt kuidas nüüd sellest kõigest eelnevast üks toit kokku keerata tundub päris mõttetu, sest ma usun et teravamad pead juba on aru saanud, et sa segad kõik omavahel kokku ja ongi bon appetit. Aga mulle meeldib rääkida - ma siis kirjutan! (jah, see oli meelega nii).

Alustasin kolmest küüslaugust ja sibulast, panin pannile koos kookosrasvaga. Lisasin hakkliha ja lasin pruunistuda mõned minutid. Seejärel kui tundus, et liha on enamvähem valmis saamas lisasin tšilli ja oad ning soola ja lasin veel mõned minutid kaane all podiseda.

Seejärel keetsin makaronid ca 7-8 minutit (pakil on kirjas muidu 6-9, nii et see võib tähendada, et 6-ga on nad liiga toored ja 9-ga on nad liiga pehmed) ning vee ära kurnanud lisasin juurde hakklihasegu.

Kastmeks tükeldasin kõik koostisosad ära, lisasin soola, panin saumikseri topsi ning lasin kõik ühtlaseks pudruks. Väga siidine see kaste nüüd ei jää aga kellele rustikaalsus meeldib, siis peaksite väga rahule jääma!

Pange nüüd need kaks asja omavahel kokku ja te ei kahetse!

Toidust peaks piisama umbes 5-6 toidukorraks, oleneb kui suur pugija oled.

Lisaks saab kastet kasutada suurepäraselt ka võileivakatteks või tipiks, nii et väga mitmeotstarbeline!

Laske heal maitsa!

PS! Kes kohe üldse ilma parmesanita üht peenet pastarooga ette ei kujuta, siis usun et see sobib siia juurde väga hästi! Ise jätsin poes teadlikult ostmata.Lisa kommentaar

Email again: