Sügis incoming! 

Kuna sügis ei ole enam kaugel ja otsides endale sobivat treeningpaika piilu õige siia korraks ja ehk suudan pakkuda Sulle just seda, mida otsid! aka Katsi sügisene treeningplaan.


Sel sügisel on mind võimalus Reval Spordis tabada ka mõnel uuel ajal!

Siin on minu sügisene treeningplaan ja lühidalt ka tutvustus treeningust!

esmaspäev
16.30 PowerBody
18.15 AquaTone
19.30 SelgKõhtTuhar45'

teisipäev
11.30 Bosu
17.30 Bosu
18.30 SelgKõhtTuhar45'

kolmapäev
16.30 PowerBody
17.30 RevalJump

neljapäev
9.30 AquaTone
19.10 AquaMix
20.15 bodyART Stretch

reede

11.00 Jooga Saunas
12.15 AquaTone

laupäev 
10.00 AquaTone
11.30 bodyART BasicAQUATONE (45')

Veetunnist lähemalt saad lugeda siit /trenn/aquakus tutvustan tundi ja erinevaid vahendeid, mida tunnis kasutan. Ise armastan pakkuda oma tunnis väljakutseid, ehk moodustan tunnis alati liikumiskombinatsiooni, mis arendab nii koordinatsiooni, kiirust, võhma kui ka parandab omandamise- ja õppimise võimet. Tempot hoian üleval pea tunni lõpuni. Viimasel veerandtunnil keskendume rohkem spetsiifilisemale lihastreeningule ja venitustele. 

POWERBODY (55')

PowerBody on mõnus kombinatsioon aeroobsest treeningust ja kontsentreeritud lihastreeningust. Tunni esimesel poolel keskendun tantsulisele liikumisele, kasutades hüppeid, pöördeid, nii aeroobika põhisamme kui ka muid tantsulisi elemente. Moodustades liikumiskombinatsiooni lõpetame aeroobse osa lõbusa tantsimisega, kus on rõhk rohkem liikumise nautimisel kui pingsal mõtlemisel, mis saab järgmiseks. Lihastreeningus töötame läbi kogu keha, alustades õlgadest, kätest ja ülaseljast. Liikudes edasi tuhara ja reiteni ning lõpetades külgmiste, kõhu- ja alaseljalihastega. 

BOSU (55')

Ka Bosu tunnist saad lugeda lähemalt siit /trenn/bosu. Kuna kõige olulisem info on seal juba väljatoodud, siis rohkem juurde ei lisakski. Kui siis, et tegemist on taaskord ülimõnusa mitmekülgse treeninguga, kus saab nii võhma, tasakaalu, jõudu kui ka head tuju!

SKT (45')

SelgKõhtTuhar on üks minu lemmikuimaid tunde. Kuna tund keskendub ainult erinevate lihasgruppide nii eraldi kui ka koos treenimisele, kasutan seda aega alati väga palju just selleks, et suunata tegevust tehniliste nõuannetega. Kuna tempo on selles tunnis pigem rahulik, siis suunan veel rohkem kliente mõtlema ja mõtestama oma tegevust. Nagu ikka - tehnika enne tempot!

bodyART (55')

bodyART'ist saad rohkem lugeda siit /trenn/bodyart-r. Sellest sügisest hakkan andma ka Stretchi tundi, mis keskendub ennekõike dünaamilistele ja staatilistele venitustele. Selles tunnis hakkame mõistma liikumise mitmesuunalisust ning hoomama seda koos hingamisega. 

REVALJUMP (50')

RevalJump on treening batuudil. Ennekõike on tegemist kardiotreeninguga, kuid tunni lõpus keskendume ka lihastreeningule. Tunnis kasutame batuute, millel sooritame erinevaid hüppeid ning hüpete kombinatsioone. Mängides tempoga, viime pulsi kõrgele ning toome ta siis uuesti alla. Tempokat liikumist vaheldan tasakaaluharjutustega. 


PS! Huvi korral kirjuta mulle mõnus kiri ja vastan Sulle hea meelega!

Lisa kommentaar

Email again: