uus kiibisüsteem reval-spordis

ehk kuidas käepaelad vallutavad meie spordiklubi!


Juba isegi et alates kolmapäevast on Reval-Spordi usinad klienditeenindajad jaganud mingeid huvitavaid käevõrusid. Need uued käevõrud asendavad meie klubis endise kaardisüsteemi. Käevõru saad endale soetada 2 euro eest ning see jääb Sinu omaks, just täpselt nii nagu kaartki ennist. Mida ja kus täpsemalt seda uut paela saad kasutama hakata, kohe Sulle räägingi. Muidugi tegin pilti ka, et oleks natukene lõbusam ja värvilisem jutt! 

Alustame siis nagu ikka KÕIGE olulisemast. Paelad näevad täiega ilusad välja! Eriti võrreldes nende eelmiste kapilukkudega. Usun, et kõik noogutavad ja nõustuvad - nende disain on ilus ja minimalistlik nagu põhjamaa inimesele kombeks (räägib inimene, kes käib koguaeg "mustas" riides, haha). Milles ma ise muidugi just päris kindel ei ole, on nende vastupidavus. Et kas nad korduvalt käe ümber pannes ja käe ümbert võttes ikka püsivad. Paelal on kaks ühendkohta. Siiski usun, et kui teda mitte väga palju vägistada, peab ta ilusti vastu küll! Kuna ka praegu paljud tegelikkuses võtmega käepaela käes ei kanna, siis saab ka sellega suurepäraselt oma trennid ära tehtud, hoides teda näiteks kas pudeli ümber või hoopis kuskil muus salakohas (arvestades seda, kust kohast inimesed mulle treeningpileteid teinekord välja võluvad, siis usun siiralt Teie leidlikkusse). Värvivalik on rikkalik, olemas on lausa kaks värvi - must ja punane. Tegelikkuses aga valida ei saa ja lihtne paratamatu loogika ütleks justkui, et kardetavasti saaksid naised punaseid ja mehed musti. (Aga kui oled rebel ja mässaja ja kannad endas kaasas natukene feminismi, siis absoluutselt võta nõuks üle küsida!) Päriselt on aga hoopis nii, et punased paelad on ühekordsed pääsmed ning mustad paketiga liikmetele. 
sissepääs

Sisse pääsed klubi territooriumile paela sees olevat kiipi kasutades. Parkides registreerid end sellega parklasse sisse sõites, selle jaoks on olemas vajalik seade, millel on üsna suure tõenäosusega punane täpike (sisseõidu õigust omades muutub see täpike otseloomulikult roheliseks).Kui oled vajadusel auto ära parkinud saad edasi liikuda klubi siseruumidesse ning läbida turnikee. Pildil on näha eelpool mainitud musta kinnitust turnikeede küljel, mille ees pead edaspidi paela keskmist kiibiosa vibutama. Seadeldis registreerib Sinu sisenemise nagu enne tegi kaart, ning rohelise tule nähes saadki turnikeest läbi. Rohelist tulukest tuleks nagu ennegi vaadata turnikee pealt, kus nooleke vihjab oma värviga, kas ta ikka laseb Sind läbi või ei (olen selles üpriski kindel, haha. Kindlasti muutub roheliseks ka musta seadeldise küljes olev täpike, ehk kindluse mõttes võid ka sinna piiluda). Muidugi hoia ka kõrvad lahti, kõiki registreerimisi saadab üks kaunis piiks.

treeningpiletid ning kapisüsteem


Treeningpileti saamiseks pead endiselt minema naiste riietusruumide ees olevate ekraanide juurde. Endise triipkoodi registreerija kõrvale on asetatud pildil nähtav must seade. Kindlasti saab see tulevikus mugavama asupaiga, kuid hetkel seal seina ääres ta niimoodi kurvalt su piikse ootab. Taaskord pead seadeldise ees (pildil nähtav suur must ristkülik tulukesest vasakul) kiibiga pisut liikuma, ning piiksu kuuldes oledki ilusti ära registreeritud. Edasised toimetused kulgevad ikka samamoodi nagu varem, ekraanil valid sobiva tunni ja trükid endale pileti.


Edasi ootavad Sind juba kapid. Sobiva kapi ette jõudes vehid jälle natukene kiibiosaga, selle nähtava halli jublaka juures. Suure õnne korral saab kapp avatud ning ootab kasutamist. Tunni ajaks kappi kinni pannes on see kapp registreeritud just Sinu kiipi ära tundma, seega ei pea muretsema, et keegi teine Sinu asjadele ligi saab. Peale kasutamist jäta kapiuks lahti ning ta on valmis aitama juba järgmist klienti. 

Tagasi välja saad juba tuldud teed ja süsteemi mööda ning loodetavasti saab see väike rutiin kiirelt omaks võetud ning jamasid on vähe. Nagu iga elektroonilise süsteemiga ikka, sõltub ta teinekord asjadest, mida meie töötajad kontrollida ei saa. Nii et kui peaks juhtuma, et on elektriga mingeid probleeme või süsteem vajab väikest refreshi siis jäägem kannatlikuks. Kahtlemata teevad meie klienditeenindajad kõik, mis võimalik, et pakkuda kiiret teenust ja abi, aga nad peavad seda tegema mitu tuhat korda päeva jooksul - ka nemad on inimesed, seega varume alati mõistlikku meelt kaasa!Säänne see meie uus süsteem ongi. Tundub ju päris lihtne. Tuleb ainult vaadata, et paela koju ei unusta aga kindlasti ei jää trennid tegemata kui see väike asi ka juhtuma peaks. 

Andke mulle ikka märku ka, et kuidas see uus süsteem Teile meeldib või ei meeldi või mida üldse arvate. Jagatud rõõm on topeltrõõm ja murede korral saan alati aidata abi leida. Siiski usun, et tuleb olla avatud, kõik uuendused on algselt harjumatud aga varsti enam ei mäletagi, et mingisugune kaart kunagi vist äkki oli.

Head võrutamist ja näeme Revalis!

Lisa kommentaar

Email again: